Hvězda sládků

Loading color scheme

Radegastovna

Naše Radegastovna se nachází v přízemních a sklepních prostorech historického domu na Smíchově, kde najdete příjemné prostory s pohodlným sezením až pro 240 hostů a přátelskou obsluhou. V teplých měsících si navíc zamilujete zahrádku ukrytou ve dvoře, odkud se Vám rozhodně nebude chtít jít domů.

Pokud si opravdu chcete vychutnat jedinečnou chuť Radegastu, tak naše Radegastovna je tím správným místem pro Vás. Čerstvé tankové pivo, které chutná úplně stejně jako v pivovaru, které Vám načepují naši výčepní mistři s bohatou pěnou a Vy ochutnáte pivo s tou správnou hořkostí, vůní a charakterem, tak jak mu sládek vtisknul při vaření. Na čepu máme čtyři různé druhy piva Radegast-tankový Radegast Ryze Hořká 12°, Radegast Rázná 10°, nefiltrovaný Radegast a Volbu sládků (v průběhu 12 měsíců můžete ochutnat až 12 unikátních čepovaných piv, každý měsíc jedno), které si můžete vychutnat se vším všudy!

K pořádnému pivu patří poctivé jídlo s výtečnou chutí a to u nás rozhodně najdete. Veškeré suroviny pečlivě vybíráme od prověřených českých dodavatelů. Všechny jídla od pochoutek k pivu, přes poctivé polévky až po dezerty si u nás připravujeme sami.

Přijďte si k nám vychutnat správně hořké pivo s poctivou českou a moravskou kuchyní a originální atmosférou!